Послуги

Замовити торт

Замовляти торти у нас дуже зручно. Ви самі визначаєте вміст, зовнішній вигляд і вагу торта. Для коханої людини до ювілею, на весілля чи до корпоративного вечора своєї компанії. Зараз є можливість вибрати будь-яку начинку та форму, колір і прикраси, напис або символ урочистості, до якого замовляється торт. Ми, як кондитери з багаторічним досвідом, можемо з впевненістю стверджувати, що ми зможемо втілити будь-яке ваше побажання в життя.

Для декору ми використовуємо: марципан, цукрові квіти та фігурки, шоколадні статуетки. В нашій колекції більш ніж 500 варіантів оформлення. Фото-торти, величезний торт з сюрпризом. Приймаємо замовлення на виготовлення тортів за вашими ескізами та фото. Ми пишаємося нашою продукцією та цінуємо вашу думку про неї.

Ви можете замовити торт в нашому офісі, на виробництві, в наших фірмових крамницях, а також у вашому офісі або вдома. Виїзд менеджера для оформлення замовлення - 100 грн.


Замовити торт можна по телефону: +38 (0512) 22-30-88

Доставка

Ми доставимо ваше замовлення по Миколаєву та по всьому південному регіону. Спеціально обладнані автомобілі доставлять ваше замовлення свіжим та в строк.


Довідки за телефоном: +38 (0512) 22-30-88

Шоу-торт

Для будь-яких урочистостей можливо замовити Шоу-торт, дівчину з торта! Це можливість зробити свято яскравим та незабутнім. Наше шоу залишить незабутнє враження для вас та ваших гостей та стане кульмінацією свята. Замовивши виступ один раз - ви забажаєте ще та ще!


Довідки за телефоном: +38 (0512) 22-30-88

Оформлення

Адреса

54042 Миколаїв,
вул. Південна, 31А

Контакти

Email: [email protected]
Телефон: +38(0512)22-30-88

Сайти під ключ